LICENCJONOWANE BIURO RACHUNKOWE KSIĘGOWA LUBLIN

O Nas

Biuro rachunkowe Fiduci Finance założyłam w Lublinie w 2013 roku. Do tego czasu przez ponad 15 lat zajmowałam się księgowością – początkowo pracując w firmie produkcyjnej na stanowisku zastępcy głównego księgowego, później będąc dyrektorem innego biura rachunkowego w Lublinie.

 

Zakładając własne biuro rachunkowe zastanawiałam się czym ono będzie wyróżniało się wśród tych, które już funkcjonują na rynku oraz dla kogo będzie pracować.

 

Doświadczenie zawodowe i obserwacja ludzi przedsiębiorczych pozwoliły określić priorytety jakimi kieruję się tworząc ofertę biura rachunkowego, są nimi:

  • słuchanie potrzeb Klientów biura rachunkowego,
  • reprezentowanie Klientów biura rachunkowego przed urzędami we wszystkich sprawach związanych z biznesem,
  • dostarczanie zrozumiałych i aktualnych informacji o sytuacji majątkowej przedsiębiorstw,
  • profesjonalne rozliczenia z fiskusem i ZUS uzupełnione o obsługę korespondencji ze wszystkimi instytucjami i kontrahentami Klientów biura rachunkowego,
  • stały kontakt z Klientami biura rachunkowego.

 

Jesteśmy zewnętrznym działem księgowo-kadrowym dla spółek z o.o., fundacji oraz przedsiębiorców prowadzących small business. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach z zakresu podatków i ubezpieczeń społecznych. Bezpieczeństwo zawartych umów gwarantuje polisa OC na kwotę znacznie przewyższającą minimalne ubezpieczenie wymagane prawem.

 

Zapraszam serdecznie do współpracy!

fedici_finanse_prezes_podpis.png